بستن
توسط

بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

بهینه سازی سایت– سئو سایت- سئو

سئو سایت

 

عملیات سئو وب سایت یا SEO به معنای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو (Search Engine Optimization ) بوده که در حال حاضر یکی از مهم ترین و کار آمد ترین تکنیک‌ها در‌ ساخت، ایجاد و طراحی سایت می‌باشد و رابطه مستقیم با افزایش ترافیک و افزایش بازدید وب سایت دارد.

آموزش سئو SEO

سئو و کلمات کلیدی

سئو و کلمات کلیدی

قدم اول : مقدمات بهینه سازی سایت (SEO)

پس از اتمام پروژه طراحی وب سایت ، شما برای افزایش بازدید کننده و بالا بردن ترافیک سایت نیاز به استفاده از راهکارهای مفید‌‌‌‌‌‌‌‌ و کارآمد سئو (SEO) دارید به عبارتی به بهینه سازی ‌‌‌‌سایت نیاز دارید.

سئو (SEO) چیست ؟

واژه سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد که ابزاریست متشکل از تکنیک‌های گوناگون برای افزایش بازدید و ارتقا رتبه وب سایت در نتایج بدست آمده از موتور‌های جستجوگر همانند گوگل.

کاربرد سئو یا SEO

به عنوان مثال شما مدیر سایتی هستید که در جستجو عبارت طراحی سایت رتبه 20 را در صفحات گوگل دارد، حال برای ارتقا رتبه سایت در جستجو عبارت طراحی وب سایت می توانید از تکنیک های سئو یا SEO برای بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کنید و رتبه وب سایت خود را در صفحات گوگل به رتبه های بالاتر برسانید.

انواع سئو (SEO)

برنامه نویسان و طراحان وب سایت در زمینه طراحی سایت، سئو (SEO) را به دو دسته تقسیم بندی کرده اند :

  1. بهینه سازی سایت درونی  (on page SEO): که در ارتباط با محتوای وب سایت اعم از متون، عکس‌ها و هر محتوای دیگری می‌باشد.
  2. بهینه سازی سایت بیرونی ( Off Page SEO): که مستقل از محتوای وب سایت بوده و بر ایجاد لینک در سایت‌های دیگر و شبکه‌های اجتماعی تاکید دارد.

بهینه سازی محتوا سایت (Content Optimization)

بدیهی است که استانداردسازی وب سایت اصلی ترین عامل بهینه سازی درونی سایت می باشد.در این زمینه تولید مقالات کمک بسزایی می کند اما در صورتی که از کلمات کلیدی بصورت درست و متعادل استفاده شده باشد که هم قابل شناسایی برای موتورهای جستجو باشد و هم موجب نارضایتی کاربر نشود. تراکم ۱۰ درصدی کلمات کلیدی در محتوا می تواند مناسب باشد، تگ ها و عنوان ها فراموش نشود، بهتر است در قسمت عنوان مقالاتتان از کلمات کلیدی استفاده کنید. درمیان متون سایت کلمات کلیدی را برجسته کرده و با فونت‌‌های بزرگتر نمایش دهید.

0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

سایت خود را با بالاترین کیفیت راه اندازی کنید!