بستن
توسط

راهنمای طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت

این روزها اکثر شرکتها، سازمانها، موسسات و حتی اشخاص حقیقی به دنبال این هستند که به معرفی فعالیتها، توانایی ها و خدمات خود از طریق اقدام به طراحی وب سایت بر روی اینترنت بپردازند.

  اما بسیاری از کسانیکه قصد قدم گذاردن در این راه را دارند نمی دانند از کجا و چگونه شروع کنند، سرویسها و خدمات متنوع طراحی وب سایت و عدم اطلاع کافی از جزییات طراحی همواره باعث سردرگمی در این راه می شود. در این صفحه قصد داریم تا به صورت مختصر شما را با مفاهیم ابتدایی طراحی وبسایت آشنا کنیم.

وب سایت چیست؟

وب سایت فضایی در اینترنت است که هر شخص یا شرکتی می تواند در آن فضا اطلاعات، خدمات، ایده ها، محصولات و هر چیزی را که تمایل دارد قرار دهد تا بازدید کنندگان و مشتریان از سراسر جهان بتوانند آن را مشاهده کنند.

آیا طراحی وب سایت ضروری است؟

در جامعه امروزی با توجه به روند روبه رشد استفاده کنندگان از اینترنت و همچنین تمایل افراد جهت یافتن اطلاعات، خدمات و کالاهای مورد نیاز از طریق آن، وب سایت شما به منزله شناسنامه و ویترین شرکت شما در دنیای اینترنت می باشد.
در دنیای اینترنت بازدیدکنندگان و مشتریان بر اساس وب سایت شرکت شما درباره شما قضاوت می کنند، شرکتی که وب سایتی فعال تر، با خدمات بهتر، زیبا تر و بروزتر داشته باشد نزد مشتریان معتبر تر و بزرگتر بنظر می رسد و برعکس.

قبل از شروع طراحی وب سایت بدانیم

بهتر است قبل از اینکه جهت راه اندازی وب سایت به شرکتی مراجعه کنید نکات زیر را مد نظر داشته باشید تا براحتی بتوانید ایده ها و نظرات خود را جهت طراحی منتقل کنید.

– هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید آیا صرفا به دنبال معرفی شرکت خود هستید با می خواهید کالاها و محصولات خود را هم معرفی کنید یا بفروش برسانید.
– چه امکاناتی را تمایل دارید در وب سایت به کاربران و بازدیدکنندگان ارایه دهید، این امکانات می تواند شامل: انواع فرم های ثبت نام، فرمهای سفارش، کاتالوگ محصولات، ارائه خدمات آنلاین مانند سیستم پیگیری کارها، سیستم رزرو اینترنتی، سیستم های نوبت دهی آنلاین، پشتیبانی فنی و خدمات دیگری باشد که شما در حال حاضر ممکن است آن را بصورت حضوری به مشتریان خود ارائه می دهید.
– در انتخاب شرکتی که طراحی وب سایت شما را بعهده می گیرد دقت کنید سابقه، نمونه کار و خدمات آن شرکت را ببینید تا مطمئن شوید که از سرویس دهی مناسبی برخوردار هستند زیرا طراحی و ایجاد سایت مناسب و خدمات پشتیبانی طولانی مدت است که عامل موفقیت وب سایت شما در اینترنت می باشد.
– مطمئن شوید که بروز رسانی و تغییرات در متون و محتوای وب سایت شما براحتی صورت می گیرد و اگر قرار است خود شما این تغییرات را انجام دهید شرکت طراحی کننده آموزشهای لازم را در این جهت به شما ارائه میدهد.

0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

سایت خود را با بالاترین کیفیت راه اندازی کنید!