بستن

طراحی سایت باشگاه مشتریان

طراحی سایت

 

طراحی سایت باشگاه مشتریان

 

مشتریان ثابت و دائمی از مشتریان کوتاه مدت و گذرا بسیار سود آور ترند. طراحی سایت باشگاه مشتریان به ما کمک می کند تا با برقرار کردن رابطه صمیمی و موثر با مشتریان قدیمی و طرفداران محصولات یا خدماتی که ارائه می دهیم، از نقطه نظرات آنان آگاه شده و همچنین درباره‌ی سلایق و خواسته‌های آنان اطلاعات لازم را بدست آوریم و درصدد جلب رضایت آنان برآییم و این گونه بازه مشتریان کسب و کار خود را گسترش دهیم و با طراحی وبسایت باشگاه مشتریان سود خود را به صورت چشم گیری افزایش دهیم.

 

برگزاری جشنواره‌های تشویقی و زمانی، مانند جشنواره‌هایی به مناسبت فصول مختلف، برگزاری مسابقات تفریحی به صورت اینترنتی، پیامکی و یا تلفنی، اتصال به سیستمها و نرم افزازهای CRM (customer relationship mangement یا مدیریت ارتباط با مشتریان) و همچنین جمع آوری امتیازهای کسب شده توسط مشتریان و اهدای امتیازات خاص بر حسب امتیازهای کسب شده آنان در طول جشنواره های گوناگون از مزایای راه اندازی سایت باشگاه مشتریان می‌باشد.

 

گروه خدمات وب آریا با ارائه سرویس های پیشرفته در زمینه طراحی وب سایت باشگاه مشتریان آماده ارائه انواع خدمات مبتنی بر وب به متقاضیان محترم می باشد.

سایت خود را با بالاترین کیفیت راه اندازی کنید!