بستن

طراحی سایت انتشارات

 

طراحی سایت

طراحی سایت انتشارات

 

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

 

طراحی سایت انتشارات ابزاری بس کارآمد در زمینه کاری ناشران کتاب و مراکز انتشاراتی می‌باشد. به گونه‌ای که ناشران با راه اندازی سایت انتشارات می توانند اطلاعات بروز درباره‌ی کتب چاپ شده یا در حال چاپ خود را به مخاطبانشان ارائه دهند و یا پرفروش ترین و پر تیراژترین کتاب‌های سال، ماه و هفته را برای مشتریان خود معرفی کنند و به نمایش بگذارند..

با ساخت سایت انتشارات می توان به آسانی درباره فروش‌ها و تخفیف‌های ویژه یا مناسبتی کتاب های چاپ شده یا در حال چاپ اطلاع رسانی کرد، به تبلیغات مشغول شد و حتی می توان با ایجاد سایت انتشارات از آن به عنوان یک فروشگاه اینترنتی استفاده کرد و به معرفی و فروش کتب و بازاریابی اینترنتی برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی پرداخت.

ماژول نظرات و نظر سنجی در راه اندازی سایت انتشارات به فعالان این عرصه  کمک می‌کند تا از نظرات و پیشنهادات مخاطبان خود مطلع شوند و در صورت لزوم به اصلاح، تغییر و نو گرایی در کلیه امور مربوط به انتشار روی آورند که در این صورت می توانند ارتباط موثرتری با گروه مشتریان خود داشته باشند و با استفاده از این قدرت نفوذ بر بازار صنفی خود مسلط شوند و حتی از مشتریان خود با ارائه خدمات مطلوب و کامل به عنوان بازاریاب استفاده کنند.

سیستم ثبت سفارش می تواند از دیگر امکانات پروژه‌های ساخت سایت انتشارات باشد که با در اختیار گذاشتن فرم سفارش امکان ثبت سفارش را به کاربر می‌دهد و حتی در صورت استفاده از ماژول پرداخت آنلاین قابلیت خرید اینترنتی را نیز فراهم می کند بسیاری امکانات دیگرکه تنها با طراحی وبسایت انتشارات می توان به آن ها دست پیدا کرد.

 

گروه خدمات وب آریا با ارائه سرویس های پیشرفته در زمینه طراحی وب سایت انتشارات آماده ارائه انواع خدمات مبتنی بر وب به متقاضیان محترم می باشد.

سایت خود را با بالاترین کیفیت راه اندازی کنید!