بستن

سئو

سئو ( SEO یا Search Engine Optimization ) یکی از قویترین ابزارها برای ارتقا سطح بازدید ( افزایش بازدید و در نتیجه افزایش مخاطب ) از طریق نتایج یافته شده توسط مراجعین به موتورهای جستجوگر می‌باشد. یک تبلیغات کم هزینه و پربازده که مانند تمامی ابزارهای تبلیغاتی نیاز به گروه‌های متخصص برای پیاده سازی، اجرا و استمرار دارد. گروه خدمات وب آریا با در اختیار داشتن متخصصین با تجربه و توانمند در این زمینه ( بهبود نتایج موتورهای جستجو ) آماده سرویس دهی به شما می‌باشد.

بهینه سازی موتور جستجو

بهبود رتبه سایت خصوصا در موتور جستجوی گوگل یکی از مهمترین ویژگی‌های یک سایت موفق است. تبلیغات ممکن است بصورت موقت بازدید و در نتیجه رتبه سایت شما را بهبود ببخشد، اما این روش یک روش موقت با هزینه‌های هنگفت است که در صورت قطع تبلیغات بازدید بطور چشمگیری کاهش داشته و در نهایت بازه کاربران سایت شما محدود خواهد شد.

سئو ( SEO یا Search Engine Optimization ) به معنی بهینه سازی موتور جستجو است. در واقع با تغییراتی در محتوا و ظاهر سایت، موجب بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت شما در موتورهای جستجو شده و در نتیجه منجر به افزایش کاربران و مخاطبان می شود. با انتخاب صحیح کلمات کلیدی و تغییرات اساسی در صفحات سایت شما، رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کاهش یافته و مخاطبان اصلی سریعتر سایت شما را پیدا خواهند نمود.
از آنجاییکه الگورتیم ربات‌های جستجو از جمله الگوریتم موتور جستجوی گوگل، در سال چندین بار تغییر کرده و استانداردهای جدیدی به آن اضافه می‌شود، سایت شما نیاز به نیروی متخصص برای بهبود وضعیت و رتبه سایت شما در طول زمان دارد.

تماس با ما
تلفن:۰۲۱۷۷۸۷۸۰۳۶--۰۲۱۷۷۷۳۴۶۲۹
فکس:۰۲۱۸۹۷۷۵۶۶۴
ایمیل:cs [at] ariahosting.com

سایت خود را با بالاترین کیفیت راه اندازی کنید!