بستن

تبلیغات

تبلیغات

یکی از شیوه‌های ارتباط با مشتریان فعلی و آینده می‌باشد. فرآیندی که بوسیله‌ی آن ارائه دهنده‌ی خدمات یا کالا می‌تواند محصولات خود را به مخاطبانش معرفی کرده و توجه جامعه‌ی هدف را به خود جلب کند، و از این رو موفق به افزایش بازه‌ی مشتریان شده و سطح سود و فروش خود را افزایش دهد.
خدمات وب آریا با یک دهه تجربه در زمینه‌ی طراحی و تبلیغات آماده‌ی ارائه کلیه سرویس‌های تبلیغاتی شامل : تبلیغات اینترنتی،تبلیغات پیامکی، خدمات طراحی و چاپ، شبکه های اجتماعی، مالتی مدیا، مستند سازی، ایمیل و … می‌باشد.

تبلیغات چند رسانه ای

تبلیغات الکترونیکی تبلیغاتی است که  به روش های الکترونیکی نمایش داده می شود. مانند پست الکترونیکی ، تبلیغات درسایت ها، مالتی مدیا (تبلیغات چند رسانه ای)…
مطمئناً نام مالتی مدیا یا سی دی تبلیغاتی را شنیده اید. در اینجاحال به معرفی  مالتی مدیا می پردازیم.

مالتی مدیا در لغت به معنای چند رسانه ای است یعنی ارتباط و انتقال موضوع ها و مفاهیم با استفاده از رسانه های متفاوت همچون گفتار ، موسیقی ، عکس ، متن ، انیمیشن و هر چیزی که شما فکرش را بکنید.هدف آن ارتباط و انتقال موثرتر است که در اکثر زمینه ها به طور مثال : در تبلیغات، اطلاع رسانی،  آموزش و بسیاری از موارد دیگر که ممکن است از  فکر شما هم عبور کرده باشد کاربرد دارد،  مالتی مدیا از انعطاف بالایی برخوردار می باشد و امروزه به هر جایی نفوذ کرده و تاثیر قابل توجه خود را به اثبات رسانیده و روز به روز نیز در حال پیشرفت می باشد.
سی دی های مالتی مدیا را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی یا ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی مطابق با استاندارد روز دنیا جهت عرضه در نمایشگاهها، سمینارها، ارسال به مشتری و غیره استفاده کرد.
خدمات وب آریا با تیمی متشکل از طراحان گرافیک، متخصصین چند رسانه ای و انیماتورها، آماده ارائه ی خدمات در این زمینه به شما صاحبان محترم کسب و کارمی باشد.
طراحی و تولید مالتی مدیا همانند طراحی سایت می باشد اما به دلیل نبود محدودیت هایی که در اینترنت وجود دارد ( مانند سرعت و کمبود فضا ) توجه بیشتری به کیفیت و کمیت تصاویر، موسیقی و… می شود

مزایای مالتی مدیا
_ چندرسانه ای بوده و بهترین تاثیر را روی بینندگان می گذارد.
_  کم هزینه و مقرون بصرفه می باشد.
_ قابل اصلاح و تغییر می باشند.

_ می توانید با کامپیوتر شخصی خود در منزل به تعداد دلخواه تکثیر کنید.
_ از نظر سرعت و فضا محدودیتی ندارند.

 

ویژگی سی دی هایی که گروه آریا تولید می کند:
–  طراحی بصورت کاملا مستقل از سیستم کاربر
–  قابل اجرا بروی کلیه سیستمهای عامل  Linux,Mac,Windows,Dos
–  سازگار با هر Resolution مانیتور
–  سهولت کارایی
– ا جرا شدن خودکار (Auto Run)
–  بدون نیاز به نصب و مراحل اضافی

– امکانات سفارشی مورد نیاز شما

تماس با ما
تلفن:۰۲۱۷۷۸۷۸۰۳۶--۰۲۱۷۷۷۳۴۶۲۹
فکس:۰۲۱۸۹۷۷۵۶۶۴
ایمیل:cs [at] ariahosting.com

سایت خود را با بالاترین کیفیت راه اندازی کنید!